Haeger & Carlsson
Cilla Gylfe

Cilla Gylfe

Head of Interim/CEO of Denmark/ Partner

cilla@haegercarlsson.com

Håkan Petersson

Håkan Petersson

Senior Recruitment Consultant
Skåne/Denmark

hakan@haegercarlsson.com

Ulrika Köhler

Ulrika Köhler

Senior Recruitment Consultant/Partner

ulrika@haegercarlsson.com

Gunilla_Haeger

Gunilla Haeger

Senior Recruitment Consultant/Founder

gunilla@haegercarlsson.com

anna wikman

Anna Wikman

Recruitment Manager/Partner

anna@haegercarlsson.com

lena sörskog2

Lena Sörskog

Senior Recruitment Consultant

lena@haegercarlsson.com

Anna Emterling

Anna Emterling

Senior Recruitment Consultant

anna.e@haegercarlsson.com

Gabrielle Wreile

Gabrielle Wreile

Marketing Coordinator & Researcher

gabbi@haegercarlsson.com

Haeger & Partner har bytt namn,

vi heter numera Haeger & Carlsson | Executive search and Interim

 

 

Haeger & Carlsson är ett ledande rekryteringsföretag i Norden inom Life Science.