Anna Wikman

Recruitment Manager/Partner

 

Anna är leg. Sjuksköterska och har de senaste 20 åren arbetat inom Läkemedelsindustrin och Med Tech, där hon bl a varit KAM/Produktspecialist/Läkemedelskonsulent.

 

”Att arbeta med rekrytering ger mig möjlighet att fortsätta ha kontakt med Life Science, men utifrån ett helt nytt perspektiv. Jag ser det som en förmån att kunna ge andra möjligheten att finna sin nya plats och få utvecklas i en ny miljö”.

+46 (0)73- 539 33 87

anna@haegercarlsson.com

Linkedin

cilla_svartvit

Cilla Gylfe

Head of Interim/Partner

cilla@haegercarlsson.com

200819 Haeger & Carlsson_12A2422 SvV_liten

Håkan Petersson

Senior Recruitment Consultant
Skåne/Danmark

hakan@haegercarlsson.com

Ulrika Kohler

Ulrika Köhler

Senior Recruitment Consultant

ulrika@haegercarlsson.com

200819 Haeger & Carlsson_12A2323 SvV_liten

Gunilla Haeger

Senior Recruitment Consultant/Founder

gunilla@haegercarlsson.com

Anna_Emterling_svartvit

Anna Emterling

Recruitment Consultant

anna.e@haegercarlsson.com

200819 Haeger & Carlsson_12A2366-SvV_liten

Gabrielle Wreile

Researcher & Marketing Coordinator

gabbi@haegercarlsson.com

Sara

Sara Carlsson

Recruitment Assistant

sara@haegercarlsson.com

Haeger & Partner har bytt namn,

vi heter numera Haeger & Carlsson | Executive search and Interim

 

 

Haeger & Carlsson är ett ledande rekryteringsföretag i Norden inom Life Science.