Håkan Petersson

Håkan Petersson

Senior Recruitment Consultant

 

Håkan har mer än 20 års erfarenhet av ledning, försäljning, marknadsföring och affärsutveckling på internationell nivå inom Life Science industrin.

 

De senaste 5 åren har han arbetat som VD på medicinteknikbolaget Alteco Medical AB, med säte i Lund. Håkan har ett brett internationellt kontaktnät inom Life Science.

+46 (0)70 – 632 00 43

hakan@haegercarlsson.com

LinkedIn

Cilla Gylfe

Cilla Gylfe

Head of Interim/CEO of Denmark/ Partner

cilla@haegercarlsson.com

Ulrika Köhler

Ulrika Köhler

Senior Recruitment Consultant

ulrika@haegercarlsson.com

Gunilla_Haeger

Gunilla Haeger

Senior Recruitment Consultant/Founder

gunilla@haegercarlsson.com

Anna_Wikman

Anna Wikman

Recruitment Manager/Partner

anna@haegercarlsson.com

lena sörskog2

Lena Sörskog

Senior Recruitment Manager

lena@haegercarlsson.com

Anna Emterling

Anna Emterling

Senior Recruitment Consultant

anna.e@haegercarlsson.com

Haeger & Partner har bytt namn,

vi heter numera Haeger & Carlsson | Executive search and Interim

 

 

Haeger & Carlsson är ett ledande rekryteringsföretag i Norden inom Life Science.