Fredrik Lundin

Fredrik Lundin

Head of Assessments

 

M.Sc. Organisationspsykologi

 

Fredrik har lång erfarenhet från Life-science, bl.a. som personaldirektör i Johnson & Johnson och Pfizer, och god förståelse för de krav som finns i olika verksamheter och arbetsroller.

 

Fredrik Lundin har Master of Science (MSc.) i Organizational Psychology, samt Fil kand (BSc.) i beteendevetenskap, Uppsala Universitet. Sedan 2015 har Fredrik arbetat tillsammans med Haeger & Carlsson och med personbedömningar sedan 1995.

 

Fredrik är licensierade användare av Assessios ASCEND och Hogans samt av Ravens matriser, BKT och BasiQ.

+46 (0)70 – 626 01 01

fredrik@haegercarlsson.com

LinkedIn

cilla_svartvit

Cilla Gylfe

Head of Interim/Partner

cilla@haegercarlsson.com

200819 Haeger & Carlsson_12A2422 SvV_liten

Håkan Petersson

Senior Recruitment Consultant
Skåne/Danmark

hakan@haegercarlsson.com

Ulrika Kohler

Ulrika Köhler

Senior Recruitment Consultant

ulrika@haegercarlsson.com

200819 Haeger & Carlsson_12A2323 SvV_liten

Gunilla Haeger

Senior Recruitment Consultant/Founder

gunilla@haegercarlsson.com

Anna

Anna Wikman

Recruitment Manager/Partner

anna@haegercarlsson.com

Anna_Emterling_svartvit

Anna Emterling

Recruitment Consultant

anna.e@haegercarlsson.com

200819 Haeger & Carlsson_12A2366-SvV_liten

Gabrielle Wreile

Researcher & Marketing Coordinator

gabbi@haegercarlsson.com

Sara

Sara Carlsson

Recruitment Assistant

sara@haegercarlsson.com

Haeger & Partner har bytt namn,

vi heter numera Haeger & Carlsson | Executive search and Interim

 

 

Haeger & Carlsson är ett ledande rekryteringsföretag i Norden inom Life Science.