Rolf Carlsson

Rolf Carlsson

CEO/Partner

 

Civilekonom från Handelshögskolan i Stockholm

 

Har mer än 20 års erfarenhet av ledande nordiska befattningar inom Life Science företag, bland annat som marknadschef och VD.

 

För Rolf är utveckling en drivkraft som omfattar både individ och organisation.

 

Utöver det är Rolf även certifierad i flera testverktyg.

+ 46 (0)70 – 316 12 68

rolf@haegercarlsson.com

LinkedIn

Cilla Gylfe

Cilla Gylfe

Head of Interim/CEO of Denmark/ Partner

cilla@haegercarlsson.com

Håkan Petersson

Håkan Petersson

Senior Recruitment Consultant
Skåne/Danmark

hakan@haegercarlsson.com

Ulrika Köhler

Ulrika Köhler

Senior Recruitment Consultant

ulrika@haegercarlsson.com

Gunilla_Haeger

Gunilla Haeger

Senior Recruitment Consultant/Founder

gunilla@haegercarlsson.com

Anna_Wikman

Anna Wikman

Recruitment Manager/Partner

anna@haegercarlsson.com

lena sörskog2

Lena Sörskog

Senior Recruitment Manager

lena@haegercarlsson.com

Anna Emterling

Anna Emterling

Senior Recruitment Consultant

anna.e@haegercarlsson.com

Haeger & Partner har bytt namn,

vi heter numera Haeger & Carlsson | Executive search and Interim

 

 

Haeger & Carlsson är ett ledande rekryteringsföretag i Norden inom Life Science.