Anna Emterling

Anna Emterling

Senior Recruitment Consultant

 

Anna har en magisterexamen i medicinsk biologi och mer än 15 år erfarenhet i Life Science-branschen. Hon har haft ett flertal olika kommersiella roller såsom klinisk säljspecialist, inside sales manager och key account manager med fokus på medicinsk forskning och utveckling, medicinsk diagnostik samt läkemedelsutveckling.

+46 (0)76 – 313 01 37

anna.e@haegercarlsson.com

LinkedIn

Cilla Gylfe

Cilla Gylfe

Head of Interim/CEO of Denmark/ Partner

cilla@haegercarlsson.com

Håkan Petersson

Håkan Petersson

Senior Recruitment Consultant
Skåne/Danmark

hakan@haegercarlsson.com

Ulrika Köhler

Ulrika Köhler

Senior Recruitment Consultant

ulrika@haegercarlsson.com

Gunilla_Haeger

Gunilla Haeger

Senior Recruitment Consultant/Founder

gunilla@haegercarlsson.com

Anna_Wikman

Anna Wikman

Recruitment Manager/Partner

anna@haegercarlsson.com

lena sörskog2

Lena Sörskog

Senior Recruitment Manager

lena@haegercarlsson.com

Haeger & Partner har bytt namn,

vi heter numera Haeger & Carlsson | Executive search and Interim

 

 

Haeger & Carlsson är ett ledande rekryteringsföretag i Norden inom Life Science.