Julia Erginöz

Julia Erginöz

Recruitment Assistant

 

Julia har en kandidatexamen inom samhällsvetenskaper med fokus på DEI (diversity, equity and inclusion) och genusstudier. Hon har flera års erfarenhet av samhällsanalys och har främst arbetat som journalist samt som konsult och analytiker.

Cilla Gylfe

Cilla Gylfe

Head of Interim/Partner/ CEO Denmark

cilla@haegercarlsson.com

Håkan Petersson

Håkan Petersson

Senior Recruitment Consultant
Skåne/Danmark

hakan@haegercarlsson.com

Ulrika Köhler

Ulrika Köhler

Senior Recruitment Consultant

ulrika@haegercarlsson.com

Gunilla_Haeger

Gunilla Haeger

Senior Recruitment Consultant/Founder

gunilla@haegercarlsson.com

Anna_Wikman

Anna Wikman

Recruitment Manager/Partner

anna@haegercarlsson.com

lena sörskog2

Lena Sörskog

Senior Recrutiment Manager

lena@haegercarlsson.com

Anna Emterling

Anna Emterling

Senior Recruitment Consultant

anna.e@haegercarlsson.com

pernilla sjöstrand

Anna Emterling

Senior Recruitment Consultant

anna.e@haegercarlsson.com

Gabrielle Wreile

Gabrielle Wreile

Researcher & Marketing Coordinator

gabbi@haegercarlsson.com

Haeger & Partner har bytt namn,

vi heter numera Haeger & Carlsson | Executive search and Interim

 

 

Haeger & Carlsson är ett ledande rekryteringsföretag i Norden inom Life Science.