Gunilla Haeger

Senior Recruitment Consultant/Founder

 

Gunilla grundade företaget Haeger & Carlsson (tidigare Haeger & Partner) 1997.

 

Har mångårig erfarenhet som rekryteringskonsult inom Life Science i Norden.

 

Tidigare arbetat inom health care sektorn med försäljning, marknadsföring, information och kliniskt arbete.

 

Som en röd tråd genom arbetslivet har Gunilla haft som målsättning att alltid sätta individen i fokus: gruppens sammansättning, vem passar ihop med vem och varför.

+46 (0)70 – 461 93 87

gunilla@haegercarlsson.com

LinkedIn

cilla_svartvit

Cilla Gylfe

Head of Interim/Partner

cilla@haegercarlsson.com

200819 Haeger & Carlsson_12A2422 SvV_liten

Håkan Petersson

Senior Recruitment Consultant
Skåne/Danmark

hakan@haegercarlsson.com

Ulrika Kohler

Ulrika Köhler

Senior Recruitment Consultant

ulrika@haegercarlsson.com

Anna

Anna Wikman

Recruitment Manager/Partner

anna@haegercarlsson.com

Anna_Emterling_svartvit

Anna Emterling

Recruitment Consultant

anna.e@haegercarlsson.com

200819 Haeger & Carlsson_12A2366-SvV_liten

Gabrielle Wreile

Researcher & Marketing Coordinator

gabbi@haegercarlsson.com

Sara

Sara Carlsson

Recruitment Assistant

sara@haegercarlsson.com

Haeger & Partner har bytt namn,

vi heter numera Haeger & Carlsson | Executive search and Interim

 

 

Haeger & Carlsson är ett ledande rekryteringsföretag i Norden inom Life Science.