Gabrielle Wreile

Gabrielle Wreile

Researcher & Marketing Coordinator

 

Gabrielle har bred erfarenhet inom marknadsföring, digitalisering och PR samt en kandidatexamen inom media och kommunikationsvetenskap.

 

Hon gillar utmaningar och prövar nya strategier och tekniker för att kontinuerligt förbättra och föra företaget framåt inom den digitala världen.

+46 (0)73 – 514 38 62

gabbi@haegercarlsson.com

LinkedIn

Cilla Gylfe

Cilla Gylfe

Head of Interim/CEO of Denmark/ Partner

cilla@haegercarlsson.com

Håkan Petersson

Håkan Petersson

Senior Recruitment Consultant
Skåne/Danmark

hakan@haegercarlsson.com

Ulrika Köhler

Ulrika Köhler

Senior Recruitment Consultant

ulrika@haegercarlsson.com

Gunilla_Haeger

Gunilla Haeger

Senior Recruitment Consultant/Founder

gunilla@haegercarlsson.com

Anna_Wikman

Anna Wikman

Recruitment Manager/Partner

anna@haegercarlsson.com

lena sörskog2

Lena Sörskog

Senior Recruitment Consultant

lena@haegercarlsson.com

Anna Emterling

Anna Emterling

Senior Recruitment Consultant

anna.e@haegercarlsson.com

Haeger & Partner har bytt namn,

vi heter numera Haeger & Carlsson | Executive search and Interim

 

 

Haeger & Carlsson är ett ledande rekryteringsföretag i Norden inom Life Science.